Vízum do Dubaje

Pokud chcete navštívit Dubaj, neobejdete se bez víza do Spojených arabských emirátů, o které si můžete zažádat osobně na velvyslanectví SAE, které se však nachází ve Vídni a není jisté, zda oprávnění ke vstupu do SAE nakonec získáte. Druhou možností je využít služeb tzv. sponzorů Spojených arabských emirátů, mezi něž se řadí také naše společnost, pro kterou není problém vízum obstarat. Zároveň Vám opatříme i vízum do Dubaje, které by jste si při osobním vyřizování museli vyřídit přímo v Dubaji.

K získání víza do Dubaje, potažmo do Spojených arabských emirátů, je zapotřebí cestovní pas s platností alespoň 6 měsíců po návratu zpět do České republiky, přičemž je potřeba zkontrolovat, zda se v něm nenachází razítko Izraele. Mohlo by se totiž stát, že by jste měli při vstupu do SAE problémy. Dále je nutné opatřit si kopii pasu s Vašimi daty a fotografií, pasovou fotografii, vyplněnou žádost o vízum a platnou letenku či její rezervaci, a to jak pro přílet, tak i odlet. Pro vyřízení víza do SAE je pak zapotřebí sjednat si standardní cestovní pojištění s krytím znějícím na částku 30 000 EUR, o které se Vám naše společnost postará a zároveň Vám zajistí ubytování a nabídne levné letenky do Dubaje.

Samotné vyřízení žádosti o vízum trvá přibližně týden, přičemž ho získáte nejpozději do 10 dnů před odletem. Vízum si pak můžete osobně vyzvednout v naší kanceláři, popřípadě nechat zaslat přepravní společností.

Turistické vízum je pak udělováno jako jednorázové s platností 60 dnů od jeho vyhotovení a je určené pro maximálně 30-ti denní pobyt. Přesto ho po návratu z Dubaje nelze opětovně použít a je nutné si o nové vízum do Dubaje opětovně zažádat, avšak nejdříve po uplynutí jednoho měsíce po opuštění země.